O nas

Witamy w EXEKO

EXEKO zajmuje się doradztwem w dziedzinie ochrony środowiska. W zakres działalności firmy wchodzi obsługa w obszarze ochrony środowiska, w tym konsulting środowiskowy. Nasze doświadczenie sięga 20 lat.

Dzięki zdobytej praktyce, EXEKO prowadzi swoją działalność z najwyższą starannością i dba o jakość usług. Nadrzędne znaczenie ma dla nas interes Przedsiębiorcy, dla którego wykonujemy swoje usługi, w zgodzie z prawem obowiązującym w zakresie ochrona środowiska.

Realizujemy Wstępny Audyt Środowiskowy (Environmental Site Assessment) oraz Oceny Zgodności prowadzonej działalności z wymogami ochrony środowiska (Environmental compliance audit)

Przeprowadzamy klientów przez proces uzyskania różnorodnych decyzji i pozwoleń, wymaganych na mocy prawa polskiego. Świadczymy usługi na rzecz inwestorów funkcjonujących w dziedzinie: przemysłu, budownictwa, rolnictwa, energetyki, infrastruktury drogowej oraz gospodarki odpadami. Wykonujemy również ekspertyzy i badania środowiskowe.

Specjalizujemy się w uzyskiwaniu pozwoleń i decyzji środowiskowych w szerokim zakresie. W spektrum naszej działalności wchodzą również usługi związane z gospodarką odpadami i inwentaryzacjami przyrodniczymi, w tym ornitologiczną i dendrologiczną (wycinka drzew).  

Zakres naszej działalności

Dlaczego my

Pomimo wyżej wymienionych zalet, cechujemy się rzetelnością i niezawodnością świadczonych przez nas usług. Zapewniamy kompleksowe przeprowadzenie klienta przez cały proces uzyskania wszystkich niezbędnych decyzji i pozwoleń wymaganych na mocy prawa polskiego.

Ogromne doświadczenie

Dzięki zdobytej praktyce, EXEKO prowadzi swoją działalność z najwyższą starannością i dba o jakość usług.

Dzialamy w Polsce i za granicą

Działamy na terenie całej Polski. Współpracujemy również z firmami zagranicznymi.

Szeroki zakres usług

wiadczymy usługi na rzecz inwestorów funkcjonujących w dziedzinie: przemysłu, budownictwa, rolnictwa, energetyki, infrastruktury drogowej oraz gospodarki odpadami.

0 lat
doświadczenia
0 %
zadowolonych klientów
0 %
pozytywnych decyzji
0 t
odebranych i przetransportowanych odpadów
0 +
doradców